Сервіс > Прайм-Пак

Безкоштовна консультація

Наші менеджери уважно вислухають Вас, приймуть до уваги всі Ваші побажання, кваліфіковано допоможуть з вибором поліграфічних витратних матеріалів, залюбки проконсультують по конструкції і основних характеристиках друкарських машин, по питаннях експлуатації, технічного обслуговування та правильного і ефективного використання витратних матеріалів.

Ми швидко реагуємо на зміни на поліграфічному ринку, завжди відкриті новим ідеям та орієнтуємось на результат наших клієнтів.

Доставка товарів

Шановні клієнти, щоб Ви отримували придбані у нас товари в найкоротший термін зі збереженням цілісності витратних матеріалів при завантаженні та транспортуванні, наша компанія здійснює безкоштовну доставку поліграфічних матеріалів у межах м. Києва власним транспортом компанії.

Відправка товарів в межах України здійснюється з залученням менеджера з транспортної логістики, який оперативно реагує на запити наших клієнтів та у найбільш зручний для них спосіб відправить товари зі складів компанії у Києві, Черкасах, Львові, Донецьку, Дніпропетровську та Харкові.

Наша компанія орієнтується в своїй діяльності на клієнта, тому для Вашої зручності ми доставимо товар транспортними службами “САТ”, “ЄвроЕкспрес”, “Нова Почта”, “Авіста Логістік”, “BDU” або іншим зручним для Вас варіантом.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатись до Менеджера з транспортної логістики за телефонами:

(044) 296-88-93 або (067) 214-17-91